O mnie

Cześć!

Nazywam się Monika:).  Z wykształcenia jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego,  jestem także absolwentką studiów podyplomowych z wczesnego nauczania języka angielskiego. Przez prawie 10 lat pracowałam jako nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego, a od niespełna roku prowadzę własną szkołę językową.

Od trzech lat prowadzę bloga Małe duże. Na blogu pokazuję jak w banalny sposób przeprowadzić niebanalne zajęcia, a także dzielę się sprawdzonymi sposobami na trudne sytuacje (nie tylko) początkującego nauczyciela. Pokazuję, że w słowniku nauczyciela wychowania przedszkolnego "nie da się" nie istnieje. Dzielę się swoją miłością do dziecięcej literatury anglojęzycznej oraz autorskimi materiałami do pobrania (w tym dekoracjami - ozdobnymi napisami i materiałami do języka angielskiego), pokazuję na które szkolenia warto się wybrać. Kocham swoją pracę! :)

Od września 2018 roku prowadzę szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego pracujących z przedszkolakami i młodszymi uczniami szkół podstawowych.

Jestem również autorką artykułów do czasopism "Wychowanie w przedszkolu" oraz "Get Creative!"

Prywatnie... uwielbiam książki (również te dla dzieci), nauczycielskie gadżety, swój różowy rozklekotany rower. Relaksuje mnie czytanie, malowanie paznokci, przeglądanie youtube i oglądanie seriali na Netflixie. Mimowolnie zapamiętuję treść książek Julii Donaldson. Często płaczę. Celebruję życie:)