Happy New Year!

19:56

Moi Drodzy,

ostatni dzień roku skłania do podsumowań, dlatego nie może zabraknąć podsumowania też i tutaj.


2018 rok był dla mnie rokiem przełomowym. Prywatnie przełamywałam siebie, podejmowałam trudne decyzje i spełniałam się w różnych życiowych rolach. Przekonałam się i utwierdziłam w przekonaniu, że nie liczy się ilość, a jakość. 

Zawodowo - cóż, tu była istna karuzela. Prowadziłam szkolenia, byłam gościem innych prowadzących, rozpoczęłam stałą współpracę z czasopismem, udzieliłam pierwszego wywiadu, nagrałam pierwszy webinar na żywo, założyłam własną działalność, odeszłam z etatu, wynajęłam pierwszy lokal i... otworzyłam szkołę językową.

Zarówno zawodowo jak i blogowo, jednym z najdłużej trwających i najprzyjemniejszych wydarzeń było to, mogłam szczycić się tytułem ambasadorki kursu Discover with Dex. To cudowne móc promować, pokazywać i inspirować tym, co się realnie uwielbia. Tak też jest z Dexem. 

W ramach mojego "ambasadorowania" w tym roku powstało kilkanaście wpisów na FB, a także na blogu. Wszystkie blogowe znajdziecie tutaj:


Wciąż też trwa akcja #12DaysofDex na FB, do śledzenia której serdecznie Was zapraszam. W trakcie 12 wybranych dni w okresie świątecznym publikuję ciekawostki, pomysły i dodatkowe, nigdzie indziej nie publikowane gry i karty pracy przydatne podczas korzystania z kursu wyd. Macmillan - Discover with Dex. Na koniec bardzo, bardzo chciałabym podziękować Wam - czytelnikom, za to, że wciąż czytacie moje wypociny, znajomym - szczególnie tym blogującym oraz tym na blogowych ścieżkach poznanych, za niespotykaną dawkę inspiracji, motywacji i wsparcia, a także firmom i osobom, z którymi miałam w tym roku przyjemność współpracować.Happy New Year!
Monika

Może spodoba Ci się!

0 komentarze