Przedszkolny Kalendarz Adwentowy

12:05

Kto tak jak ja - nie ma jeszcze kalendarza adwentowego - to ostatni dzwonek na jego wykonanie! Spóźnialskim spieszę z pomocą - 24 zadania gotowe do wydruku. Jeśli wolicie jednak swoje zadania, to przygotowałam również puste ramki ze świątecznymi grafikami z ulubionego programu nauczycieli, jakim jest Canva.

Zadania dotyczą różnych płaszczyzn - są zarówno plastyczne i kreatywne, jak i muzyczne, społeczne i edukacyjne. Starałam się sformułować je tak, by mogły być wykorzystane zarówno w grupach przedszkolnych jak i nauczaniu początkowym.


Kalendarz można przygotować na wiele sposobów: Mogą to być koperty z numerami 1-24, małe torebki prezentowe, gotowy kalendarz ścienny z kieszonkami, zadania przypięte klamerkami do sznurka rozciągniętego w sali... istnieje cały ogrom możliwości! 

Będzie mi bardzo miło, jeśli skorzystasz z mojej propozycji. A jeszcze milej, jeśli podzielisz się tym ze mną i z innymi, na przykład pozostawiając komentarz tutaj, pod wpisem lub na Facebooku. A najmilej, jeśli prześlesz fotkę swojego kalendarza. 

Pliki pobierzesz TUTAJ


Dzięki, że jesteś ze mną! 
Monika

Może spodoba Ci się!

2 komentarze

  1. Właśnie zakupiłam torebki a tu taka niespodzianka! Pobieram ale..znowu muszę jechać do sklepu bo drukarka ma puste zbiorniki... Do SB zdążę ! Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne!!! Bardzo dziękuję! <3

    OdpowiedzUsuń