Thank you 2017!

14:03
Rok 2017 był... pełen wrażeń :) Uwielbiam podsumowania, wyciąganie wniosków i planowanie... uwielbiam statystki, więc od statystyk blogowych zaczniemy :)


Pojawiło się 46 wpisów. 
Najpopularniejszym wpisem tego roku okazał się wpis "5 błędów, które popełniają początkujący nauczyciele".
Blog został wyświetlony 800 tys. razy.
Pojawiło się 448 komentarzy. 
Po raz pierwszy pojawiły się materiały do wydruku z niedostępnymi nigdzie indziej, unikalnymi grafikami. 

Co oprócz tego?

Spełniłam kilka swoich marzeń. Jednym z nich był udział w Forum wychowania przedszkolnego organizowanego przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. O forum marzyłam kilka lat... i otrzymałam zaproszenie. Przejechałam całą Polskę, ale powiem Wam - było warto! Poznałam rewelacyjne dziewczyny z całego kraju, które tak jak ja, starają się dostarczać Wam pomysłów na zajęcia. Poznałam również niesamowitego człowieka - pana Roberta z redakcji Bliżej Przedszkola. Mega pozytywny gość, który rozumie nas - kobiety, jak nikt inny:).  

Zdjęcie pochodzi ze zbiorów CEA Muzylek Moni


Zostałam (pod marką Małe duże) partnerem Polskiego Maratonu Artystycznego. Rozpoczęłam współpracę z Centrum Edukacji Artystycznej "Muzylek Moni", dla którego prowadzę warsztaty metodyczne. To mega wyzwanie, bo nie działam już lokalnie jak do tej pory, a na całą Polskę! W tym roku  odwiedziłam 5 miast i co najmniej drugie tyle przede mną! W moich warsztatach wzięło udział ponad 100 nauczycieli. No i miałam pierwszą profesjonalną sesję fotograficzną! :)

To moje ulubione zdjęcie z całego roku... oprócz oczywistych oczywistości, cierpię na arachnofobię. Ale dumnie pozuję z pająkiem na głowie :)


Stałam się bardziej zorganizowana, co wymagało ode mnie sporo... pracy nad sobą. Rozpoczęłam współpracę z kilkoma wydawnictwami -wiązało się to z dotrzymywaniem terminów, odpisywaniem na maile.  No niby nic takiego, ale jestem jedną z tych osób, dla których wszystko może poczekać. Nauczyłam się rozciągać dobę :) Nagle okazało się, że można jednocześnie zamawiać produkty, jechać do kuriera, by nadać paczkę, rozmawiać przez telefon i ustalać dalsze warunki współpracy. Chociaż często dosłownie padałam na twarz, to ze wszystkich działań miałam niesamowitą satysfakcję. 


Życzę Wam, byście w Nowym Roku mieli czas... na chwilę wytchnienia:)

Happy New Year!
Monika


Może spodoba Ci się!

2 komentarze

  1. Monika, intensywny rok za Tobą! Super, że się rozwijasz dzięki swojemu pięknemu blogowi! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! :) Wszystkiego NAJ w 2018!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniały rok za Tobą, a jeszcze lepszy przed! Życzę kolejnych sukcesów na polu zawodowym i prywatnym :)

    OdpowiedzUsuń