Najlepsze świąteczne materiały! - Gigapaka Przedszkolaka

19:57Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... - jeśli zanuciłaś to tak, jak w reklamie Coca cola, to znak, że już naprawdę wyczuwasz świąteczny klimat. Razem z koleżankami - blogującymi przedszkolankami przygotowałyśmy dla Was wielką świąteczną gigapakę przedszkolaka.

Ja zebrałam dla Was najlepsze darmowe materiały do wydruku. Zapraszam! To co prawda anglojęzyczne materiały, ale świetnie sprawdzą się nawet na polskich zajęciach dydaktycznych. Pierniczki w różnych kształtach  z gotowymi pomysłami na ich wykorzystanie. Ze starszą grupą można spróbować udekorować prawdziwe pierniki na kształt tych wydrukowanych :)

źródło: Head Full of Ideas


Wystarczy zdjęcie dziecka, szablon z linku powyżej i elf jak żywy!

źródło: Pinterest
3. Świąteczne szablony do mozaiki geometrycznej

Moje dzieciaki uwielbiają układać różne wzory z mozaiki geometrycznej. Tworzą między innymi cudowne śnieżynki, próbują też układać coś świątecznego. W poszukiwaniu pomocy dla nich natrafiłam na takie szablony :)

źródło: prekinders.com
4. Maty do ciastoliny

 Dla młodszych dzieci świetne świąteczne maty do wyklejania plasteliną lub ciastoliną:)

źródło: Totschooling

5. Cudowności w ramach Gigapaki Przedszkolaka!


Koniecznie zajrzyjcie na Przedszkolankowo, do Pani Moni, na Boberkowy World, zobaczcie co słychać u Agi i dzieciaków i  nie zapomnijcie zerknąć na Wierszowanki Przedszkolanki!


Razem z dziewczynami przygotowałyśmy dla Was konkurs na najpiękniejszy świąteczny kącik. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać 3 zdjęcia na adres mailowy załączony w regulaminie. Prace można nadsyłać do 15.grudnia. Dwie najciekawsze aranżacje otrzymają zabawki ufundowe przez dobrezabawki.comPowodzenia!
Monika
Może spodoba Ci się!

0 komentarze