Małe pomysły - duże inspiracje na zajęcia z języka angielskiego

10:38Razem z Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni przygotowałam dla Ciebie warsztaty pełne pomysłów na zajęcia z języka angielskiego. 

Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem angielskiego oraz dla doświadczonych lektorów, pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 

Przygotowałam dla Ciebie różnego rodzaju gry i zabawy, pomagające wprowadzić i utrwalić słownictwo, pomysły i opracowania piosenek, a także historyjek wykorzystywanych do storytellingu. Wspólnie nadamy nowe zastosowanie codziennym przedmiotom, wykonamy propsy (pomoce) do opowiadania i wprowadzania historyjek. Znanym i lubianym nursery rhymes przywrócimy dawną świetność :). 

Koszt szkolenia to 150zł w ramach którego otrzymasz:
- 💘zaświadczenie o uczestnictwie
- 💙konspekt z opisami zabaw i scenariuszami zajęć
- 💘książkę z płytą CD
-💙 wykonane przez siebie pomoce dydaktyczne


Spotkamy się w aż 11 miastach. Jeśli Twoje miasto nie widnieje na plakacie poniżej, możesz zamówić warsztaty do swojej placówki. Wystarczy skontaktować się z Muzylkiem Moni pod podanym numerem telefonu i uzbierać grupę osób chętnych na udział w warsztatach. 

Aby zgłosić swój udział na warsztatach wyślij SMS zawierający Twoje imię i nazwisko, miasto oraz dopisek "j.angielski".

Do zobaczenia!
Monika

Może spodoba Ci się!

7 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Można zamówić warsztaty do swojego miasta i placówki pod numerem telefonu wskazanym na plakacie;)

   Usuń
 2. Dziekuje za wspaniały warsztat w Warszawie. Mam pytanie, czy można znaleźć na Pani blogu maski zwierząt so opowiadania Brown bear do wydruku? Bedę wdzieczna za podpowiedź. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. maski są do pobrania ze strony twinkl. Link w zeszycie ze szkolenia:)

   Usuń