Szóstka na szóstkę!

19:25Na facebooku jest nas aż 6 tysięcy! Z tej okazji przygotowałam dla Was specjalny wpis: Szóstka na szóstkę! czyli sześć moich najpopularniejszych wpisów. Zapraszam :)


 1. Niebanalne prezenty na Dzień Mamy 

To jeden z najnowszych wpisów, który cieszy się sporym uznaniem. Zebrałam kilka pinteresowych pomysłów  na niebanalne prezenty dla mam - nie mogłam już patrzeć na słoiczki z barwioną solą... :)


2. Kraina Lodu - scenariusz przedstawienia

Sam scenariusz powstał... z lenistwa. Chciałam zrobić super przedstawienie, ale nie chciałam się przy tym narobić. I wiecie co? Udało się! Tak cudownego występu już chyba nie umiem powtórzyć:)


3. Pierwsze zebranie z rodzicami

To jeden z moich ulubionych wpisów. Muszę przyznać, że sama do niego wracam. Lektura szczególnie polecana dla początkujących nauczycieli lub tych, którzy ropoczynają przygodę z nową grupą. To czwarty wpis z serii #backtoschool. Tutaj znajdziesz poprzednie: #1, #2, #3, #5.


4. Pięć wiosenych zabaw w sali

Wpis powstał w ramach akcji High 5! Przybij piątkę z blogującymi anglistkami! i tak jak wskazuje jego tytuł, we wpisie znajdziecie 5 autorskich zabaw w sali, do wykorzystania nie tylko wiosną:)


5. Dni adaptacyjne

Mój pomysł na cudowny wynalazek, jakim są dni adaptacyjne w przedszkolu. Kilka dobrych i sprawdzonych zasad oraz scenariusze zajęć. 


6. Wiosenne materiały

W tym wpisie po raz pierwszy użyłam swoich własnych grafik i nieskromnie przyznam, że bardzo mi się one podobają, bo są po prostu przesłodkie:)


Bardzo się cieszę, że czytacie nie tylko te najnowsze wpisy, ale także sięgacie do tych starszych. Napisz w komentarzu, który z wpisów jest Twoim ulubionym! Nawet, jeśli nie znajduje się w powyższym zestawieniu. 

Pozdrawiam:)
MonikaMoże spodoba Ci się!

2 komentarze

  1. Wpis nr 3 dla mnie - od września rozpoczynam przygodę z wychowawstwem w klasie 4 :-)

    OdpowiedzUsuń