My top 3 songs + wyniki konkursu!

18:40


Dziś kolejny wpis w ramach muzycznego tygodnia. Tym razem zapraszam Was na moje trzy ulubione piosenki w języku angielskim. To taka moja "awaryjna" trójka, która sprawdza się z każdą grupą wiekową (z jedną mniej, z drugą bardziej, ale się sprawdza!).

Kiedy zostaje chwila wolnego, albo widzę, że aktywność się przeciąga i dzieci potrzebują przerwy, a mój magiczny worek bez dna jednak dno osiąga i nie mam już co wyciągnąć, zawsze ratuje mnie małe dance party. I to nie jest tak, że nie jestem przygotowana. Czasem dzieci poza dobrym i złym dniem mają też dzień rewelacyjny, kiedy wszystko wykonują idealnie, błyskawicznie i pragną tylko more and more! :)

The weather song to pierwsza piosenka, którą wprowadziłam jako nauczyciel angielskiego. Do tej pory śpiewam ją z maluchami, choć minęło już tyle lat!Roll your hands zwana przeze mnie i moje dzieci "shake them" to świetna piosenka na rozruszanie. Zdecydowany hit tego roku!


Open shut them - to mój tzw. all time favourite. Śpiewam z małymi, średnimi i dużymi. I przyznam Wam, że nie wiem, kto lepiej się przy niej bawi - czy ja, czy dzieci:) I choć miało tu nie być już piosenek SSS, bo im został poświęcony osobny wpis, to nie mogłam się oprzeć!

Wiem, na co czekacie...:) Są i one, wyniki konkursu:). Nadesłane prace są tak urocze, że nie potrafiliśmy zdecydować, które z nich są ładniejsze. Dlatego wyróżniliśmy trzy zgłoszenia nadesłane przez Karolinę Wojtiuk, Gosię Melges i Joannę Konstanciak. Dziewczyny, najpóźniej jutro otrzymacie maile. Serdecznie gratulujemy!

PS. Kto dziś odpoczywał, a kto pracował?

Ściskam,
Monika


Może spodoba Ci się!

6 komentarze

 1. ja odpoczywałam :) moje top 3 to Freeze dance, Baby shark i Tooty ta :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. freeze dance nie znam!

   Usuń
  2. Jak to nie znasz?! Poznaj koniecznie! Do Freeze Dance daję dzieciom jeszcze zakrętki z butelek - ćwiczymy koordynację i... powstrzymywanie się od śmiechu :)

   A moimi TOP 3 są: The Weather Song, Baby Shark i właśnie Freeze Dance :)

   Usuń
  3. Mamma mia! Nadrobię zaległości, I promise!

   Usuń
 2. Ja polece cat came back, herman the worm i sad bad terrible day

  OdpowiedzUsuń