Dzień kota - napisy i pomysły na prace plastyczne

21:06
Dzień kota jest taki wdzięczny:) Oprócz zlizywania mleka z wąsów i kociego toru przeszkód, a także miauczenia, mruczenia i tego typu słodkości ten dzień oznacza również cudowne prace plastyczne. Jako, że z pomysłami w tej dziedzinie u mnie słabo, posiłkowałam się Pinterestem:) Wybrałam trzy prace, które spodobały mi się najbardziej.

 Kot z harmonijki wydaje się być łatwy - podpatrzyłam ten sposób u koleżanek z młodszej grupy, które robiły harmonijkowe pandy z czterolatkami i przyznam, że niesamowicie to wyglądało.


Lubię wszystkie prace z talerzyków, szczególnie, gdy w przedszkolu mamy całkiem spory zapas - pozostałości po jednym ze szkoleń. Do tej pory nawet nie sądziłam, że tyle świetnych prac można z nich wykonać!:)


Moje stanowisko odnośnie dni tematycznych doskonale znacie - nie ma imprezy bez dekoracji. Tradycyjnie już przygotowałam więc dla Was kocie napisy, w trzech wersjach.Głowy kota - najprostrzy z możliwych:) pobierzesz TUTAJ


Czarne koty, wcale nie pechowe - pobierzesz TUTAJ, a ich oszczędną wersję czarno-białą TUTAJ


A Ty, co planujesz na dzień kota? Podziel się w komentarzu! Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli skorzystasz z któregoś napisu i dasz mi o tym znać:)

Pozdrawiam,
Monika

Może spodoba Ci się!

2 komentarze