Podsumowanie listopada i grudnia

18:42


W listopadzie na blogu pojawiło się sporo materiałów do wydruku, w tym : napisy na dzień niepodległości i dekoracje i gry na dzień misia. Podzieliłam się też z Wami banalnie postą grą z użyciem flashcards. Odbył się też pierwszy konkurs we współpracy z wyd. Usborne.

Grudzień nie był aż tak obfitym we wpisy miesiącem, gdyż do tej pory ukazały się tylko dwa, ale za to jakie! Oba wpisy zawierały moje autorskie materiały do wydruku, z których jestem bardzo dumna. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo im brakuje, ale i tak jestem z nich zadowolona. Pierwszy zestaw materiałów to pakiet pomocy do jednej z fajniejszych książeczek 10 gingerbread men, drugi to gra z kostką - decorate the Christmas tree.

Nawet nie wiem, kiedy minęły te dwa miesiące! W przedszkolu to czas mega zawirowań, przygotowań na wizytę Świętego Mikołaja i do przedstawienia zimowego. Oba wydarzenia wypadły super! Wcześniej, w listopadzie ukazał się drugi numer magazynu EnglishLand, który od tego właśnie listopadowego numeru miałam okazję współtworzyć.

Moje ulubione linki z tych miesięcy, to:


Aktualnie, dochodzę do siebie po świętach i szczerze - bardzo się cieszę, że wracam do pracy na dwa dni, a potem znów mam trochę wolnego :)

Pozdrawiam Was, jeszcze świątecznie! :)
Monika

Może spodoba Ci się!

2 komentarze