W jaki sposób wykorzystasz...? - Konkurs dla czytelników

17:49


Nauczyciel = kreatywność, dlatego dziś zapraszam Was do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie przygotowanym we współpracy z przedstawicielem wydawnictwa Usborne.
Sponsorem nagród jest Sylwia z Sylwia's English Books, która jest niezależnym przedstawicielem Usborne. Usborne to brytyjskie wydawnictwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. W swojej szerokiej ofercie ma książki dla małych i dużych, w tym także wyklejanki i książeczki sensoryczne, muzyczne, a także rewelacyjne gry, takie jak moje ulubione snapy, o których możecie przeczytać tutaj.

Nagrody


Nagrodami w konkursie są dwa zestawy stencil cards: Christmas scencil cards i Animals stencil cards po jednym dla każdego zwycięzcy.

Stencil cards pieszczotliwie zwane stencilkami, to szablony służące do rysowania i ... nie tylko ;). 

Zadanie konkursowe

Napisz, w jaki ciekawy sposób wykorzystasz wygrane stencil cards. Autorów dwóch najciekawszych naszym zdaniem pomysłów nagrodzimy stencilkami, by mogli je wcielić w życie ;)

Zasady konkursu

1. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia dnia 11.11. 2016 r. do  godziny 15.00, 20.11.2016 r. 
2. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do 5 dni po jego zakończeniu i zostanie ogłoszone na blogu Małe pomysły - duże inspiracje. 
3. Odpowiedź konkursową należy przesłać na adres mailowy kontakt.maleduze@gmail.com
4. Nagrody są ufundowane przez Sylwia's English Books.
5. Po zakończeniu konkursu, zostaną wybrane dwie najciekawsze odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają po jednym zestawie stencil cards. 
6. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz profil Sylwia's English Books oraz Małe duże na faceboku, udostępnisz ten post, jednak nie jest to obowiązkowe


Powodzenia:)

Monika & Sylwia 

Może spodoba Ci się!

4 komentarze

  1. Ciekawy ten konkurs. Może spróbuję swoich szans w nim.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny konkurs! Na pewno wezmę udział. Szablony przydadzą się w szkole. :)

    OdpowiedzUsuń