Dzień dyni - napisy do wydruku

17:28
Dekoracje na poszczególne okazje, to coś, co bardzo lubię. Pamiętacie mój pierwszy napis na dzień dyni? Pamiętam jak robiłam go do pierwszej w nocy... :) Wykonane przeze mnie dekoracje zazwyczaj laminuję i wykorzystuję ponownie, ale czasem najzwyczajniej niektóre mi się znudzą. W tym roku postanowiłam więc odświeżyć dyniowy napis.

Nie mogłam się zdecydować, który pomysł podoba mi się bardziej, więc stworzyłam dwie wersje: zygzakową i dyniową. W tym roku postanowiłyśmy zadbać o estetykę i wszystkie dekoracje mają taki styl przewodni - obecnie są to zygzaki. Chcąc wpasować się w tegoroczne założenia postawiłam na zygzaki. 


W głowie wciąż miałam wizję napisu dyniowego, więc nie mogłam się oprzeć, by nie wykonać drugiej wersji, gdzie każda literka to jedna dynia. 
Mam nadzieję, że któryś z napisów przypadnie Wam do gustu i z niego skorzystacie. O dniu dyni na pewno jeszcze tutaj przeczytacie, a narazie zapraszam Was do dwóch wpisów z poprzedniego roku, gdzie poznacie moje pomysły na dzień dyni i dowiecie się, co robiliśmy podczas dnia dyni:)

Zapraszam Was też na facebooka Małe - duże, gdzie pojawiają się niepublikowane na blogu materiały do wydruku.

Pozdrawiam Was,
Monika

PS. Jeśli spodobały Ci się napisy i chcesz je pobrać - będzie mi miło, jeśli zostawisz ślad w komentarzu:)

Może spodoba Ci się!

5 komentarze