Back to school #2 - Plansze z cyframi

10:59


Witajcie! Czy Wy też nie macie pojęcia, gdzie się podział lipiec? I pierwszy tydzień sierpnia? Zupełnie nie mam pojęcia, gdzie ten czas tak pędzi! Zegar tyka i nim się obejrzymy będzie 1. września, więc od jakiegoś czasu już przygotowuję elementy wystroju sali. Ostatnio przygotowywałam etykietki do kącików zainteresowań. Jak wspominałam już wcześniej, w tym roku jeśli chodzi
o wystrój mojej sali stawiam na zygzaki.

Dwa lata temu zrobiłam zielone plansze z cyframi, które nadal są dobre i mogłabym ich jeszcze używać. Ale lubię zmiany
i stworzyłam nowe plansze, z biedronkami zamiast kropek. Dzieciom się podobają, bo odkąd widziały,że je laminuję, codziennie wypytują się kiedy powieszę "biedronki" :)


Nie zależało mi na tym, by plansze wyglądały jak te z cyfrą napisaną w kratkach - przedszkolaki mają na to jeszcze czas - jestem zdecydowanie za nie upadabnianiem lat przedszkolnych do pierwszych lat nauki w szkole. Dlatego przygotowane przeze mnie plansze nie wyglądają tak jak te typowo szkolne. Mam jednak nadzieję, że spodobają Wam się pomimo tego:)
Plansze można pobrać TUTAJ :)

Dla tych z Was, którzy za biedronkami niekoniecznie przepadają, przygotowałam jeszcze plansze z pandami:) 
Plansze z pandami do pobrania TUTAJ


Przygotowujecie się już do nadchodzącego roku? Dopiero zaczynacie, czy macie już wszystko gotowe? Dajcie znać w komentarzach!


Pozdrawiam,
Monika


Może spodoba Ci się!

6 komentarze