Back to school #1 - etykietki do kącików zainteresowań

17:23

Sierpień to czas,w którym wracamy z urlopów, coraz więcej czasu spędzamy na wyszukiwaniu pomysłów i inspiracji do naszych sal i klas. No cóż, przynajmniej ja tak robię:) 
Aby ułatwić ten czas sobie i Wam, przez cały sierpień na blogu pojawiać się będą wpisy,które pomogą nam przygotować się do nadchodzącego roku szkolnego.W tym roku postanowiłam sama przygotować znaczną część elementów, bo w głowie pojawiła mi się jasna wizja mojej sali. Staram się,by dekoracje w mojej sali nie były przesadzone, by nie rozpraszały dzieci i były naprawdę funkcjonalne. W minionym roku postawiłam na trzy kolory dekoracyjne: czarny, czerwony i biały. Moja sala jest zielona, więc rzeczy typu pudła na pomoce dydaktyczne itp. były również zielone, więc kolor ten nie wybijał się. Motywem przewodnim były kropki - moja grupa  nosi nazwę "Biedronki".

Połączenie kolorystyczne sprawdziło się, podobało się dzieciom, więc przy nim pozostajemy. Jednak wzorem, który będzie królował w tym roku będzie zygzak :)

Jako, że od dziś wróciłam do pracy, przygotowałam już część materiałów, którymi chcę się z Wami podzielić. Dziś są to etykietki do kącików zainteresowań. W naszym przedszkolu lubimy podpisywać wszystkie możliwe kąciki. Oprócz oczywistych zalet, ułatwia to np. sprzątnie, kiedy musimy zamienić się salami z inną grupą.

Aby pobrać etykietki wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na grafikę, a następnie zapisz:)Podobają Wam się? Napiszcie w komentarzu, jaki wystrój swoich sal przygotowujecie w tym roku!

Pozdrawiam,
Monika;)

Może spodoba Ci się!

4 komentarze

  1. rewelacja ! mam swoją wersje z ubiegłego roku, ale jest dużo skromniejsza, a tutaj wszystko razem wygląda profesjonalnie , gratuluję!

    OdpowiedzUsuń