Share week 2016 by Andrzej Tucholski

11:30Witajcie! Dziś ostatni dzień Share week 2016, czyli akcji Andrzeja Tucholskiego, o której więcej przeczytacie tutaj. W wielkim skrócie to po prostu blogerzy polecają blogerów. Chcę pokazać Wam trzy blogi, które odwiedzam najczęściej (moich ulubionych jest oczywiście o wiele, wiele więcej).

thebigbaketheory.pl 


Blog kulinarny prowadzony przez moją Siostrę - freaka słodkości i... zdrowego odżywiania. Świetnie łączy jedno z drugim, a te wszystkie ciastka, ciasteczka są pyszne! I ZDROWE! :)


ateenytinyteacher.com/


Blog amerykańskiej nauczycielki Kristin. Ten blog był dla mnie niesamowitą inspiracją przy tworzeniu własnego. Jego autorka jest przesympatyczna i pełna pomysłów. Mało w nim "gotowców" do ściągnięcia, ale za to kiedy go czytam moja głowa zapełnia się pomysłami, a poziom zapału do pracy znacznie się uzupełnia. 


fullofideas.pl

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Marysi i jej głowy pełnej pomysłów. Z trzech tutaj wymienionych to właśnie Jej bloga śledzę najdłużej. To właśnie w oparciu o Head full of ideas powstały moje pierwsze pomoce do nauki języka angielskiego. Oprócz niesamowitych pomysłów Marysia zamieszcza na blogu przepiękne pomoce do pobrania, a także informacje o szkoleniach, które prowadzi. Miałam okazję poznać Autorkę osobiście i muszę przyznać, że jest tak samo sympatyczna w realnym świecie jak online. 


Znacie polecane przeze mnie blogi? Jeśli nie - zajrzyjcie do nich, naprawdę warto!

Pozdrawiam,
Monika:)

Może spodoba Ci się!

2 komentarze

  1. Dziękuję za polecenie i takie miłe słowa!!! Mi również było baaaaardzo miło poznać Cię osobiście i mam nadzieję, że to się jeszcze powtórzy! :)

    OdpowiedzUsuń