Strony godne polecenia #1 - KIZCLUB

20:39Witajcie!

Dziś zapraszam Was na nowy cykl, w którym będę prezentować moje ulubione strony, z których korzystam podczas przygotowywania zajęć zarówno w codziennej pracy przedszkolnej, jak i zajęć z języka angielskiego. 


Pierwszą stroną, którą Wam przedstawię jest KIZCLUB. Na stronie tej można znaleźć dosłownie wszystko. Flashcards, cliparty, karty pracy, rymowanki i pomoce do nich, a także materiały do omawiania różnych książek i opowiadań, w tym kilku tytułów uwielbianego przez wszystkich Erica Carle. Znajdziemy tam również kilka klasyków, np. 5 little monkeys jumping on the bed, Humpty Dumpty. Przyznam szczerze, że KIZCLUB to prawdziwa gratka dla nauczycieli języka angielskiego. Z drugiej strony nie będę ukrywać, że korzystam z niej także podczas zajęć przedszkolnych nie związanych z angielskim. Dzieci najbardziej lubią różnego rodzaju sortingi, czyli karty z obrysowanymi konturami, do których trzeba dopasować ilustrację. Dla starszych dzieci także znajdziemy tam wiele ciekawych propozycji - gry, wykreślanki, uzupełnianki - wszystko ciekawe i estetyczne. 

Zdecydowana większość materiałów jest dostępna w kolorze oraz w wersji B&W, więc śmiało mogą służyć one jako kolorowanki. 


Znacie, korzystacie? Który z materiałów na stronie jest Waszym ulubionym?


Pozdrawiam:)
Monika

Może spodoba Ci się!

6 komentarze

 1. Znam, bardzo fajna strona :) Nie korzystałam jakoś super często ale jak narazie to moim ulubieńcem jest ubieranie kota podczas różnej pogody :) Dzięki, że przypomniałaś o tej stronie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak:) Lubię też ubierać chłopca i dziewczynkę, szopkę ze zwierzętami, no i sortingi - kolorowe i kształty:)

   Usuń
  2. chyba będę musiała się bliżej przyjrzeć tej stronie :)

   Usuń
 2. Również korzystam-potwierdzam :-)))

  OdpowiedzUsuń