Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

20:17

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, pytacie mnie - co na prezent? Chociaż to za już za kilka dni, ja sama często zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, dlatego - spieszę z pomocą!

Osobiście, nie przepadam za prezentami "z byle czego", które za miesiąc czy nawet mniej babcia z dziadkiem wyrzucą, bo "po co im to". Nie zrozumcie mnie źle, wiem, że dla babć i dziadków to cuda, bo zrobione przez ich cudowne wnuczęta. To moje osobiste preferencje - cenię koleżanki, które dziergają razem z dziećmi obrazki, kwiatuszki, świeczniki.

Postaram się, by moje propozycje przypadły do gustu zarówno tym z Was, które lubią "kombinować" i tym, które stawiają na praktyczność.

Waza, dzbanek, kubek - ze starszakami, jak najbardziej! A zobaczcie jakie urocze:)


Obrazek z guzików - uwielbiam sowy, więc ten akurat przypadł mi do gustu. Ale każdy  inny wzór też będzie ok. Fartuszek, koszulka - niewiele pracy, a super efekt. Co prawda, trochę finansów to pochłonie.Gotowy fartuszek na allegro kosztuje 6zł, farby też niewiele więcej. A jeśli mamy mamę lub ciocię jednego z dzieci krawcową - na pewno uszyje nam za grosze komplet fartuszków.


Portret - niby zwyczajny, ale kiedy wsadzimy w ramkę od razu nabierze "klasy". 


Kocham Cię taaaaaaaak mocno! - dla dzieci,które sprawnie operują nożyczkami. Urzeka mnie ten pomysł niezmiennie od kilku lat, w końcu muszę go wykorzystać!:)Powyższe pomysły pochodzą z Pinterest. Zapraszam do obserwowania moich "przypinek". 

A Wy, jakie prezenty w tym roku przygotowałyście z dziećmi dla dziadków?

Pozdrawiam Was,
MonikaMoże spodoba Ci się!

0 komentarze