Co warto kupić w... TkMaxx

19:59

Witajcie! Jestem zakupoholiczką i się tego nie wstydzę. Dzięki temu, że latam po sklepach jak szalona nauczyłam się wyszukiwać różnych perełek do przedszkola. Dziś pokażę Wam co ciekawego można kupić w sklepach TkMaxx.
Niestety w moim mieście tego sklepu nie ma, ale kiedy jestem w Warszawie lub w Szczecinie - zawsze do niego zaglądam. Do tej pory najczęściej odwiedzanymi przeze mnie działami były dział kosmetyczny i ten z wyposażeniem do kuchni. Od pewnego czasu buszuję po działach z książkami dla dzieci. I ten dział chcę Wam właśnie polecić. 

Od września tego roku uczę język angielskiego w moim przedszkolu. Mam sporą dowolność jeśli chodzi o materiał, więc szaleję tak, by podobało się i mnie, i dzieciom. W TkMaxx zaczęłam rozglądać się za prostymi ale przyjemnymi dla oka książkami w języku angielskim. Już podczas pierwszej wizyty wybrałam dwie pozycje. 
Pierwsza książeczka to proste i znane rymowanki, a druga to zbiór 5 cienkich książeczek. Zarówno z rymowanki jak i misiową teczkę zapłaciłam 16,99.
Kiedy Marysia z bloga Head full of ideas na swoim facebooku poinformowała, że do TkMaxx dotarła dostawa z zimowymi książeczkami, nie mogłam się oprzeć pokusie. Na szczęście od czego są siostry:) W tym pociągiem jadą do mnie książki, które pokazałam dziś na fanpage'u Małe - duże .

O ich wykorzystaniu na pewno jeszcze przeczytacie:)

Może spodoba Ci się!

0 komentarze